DOVOLENÁ 2024: od 1. 7. do 7. 7. 2024 máme firemní dovolenou. Objednávky budou vyřizovány od 8. 7. 2024. Děkujeme za pochopení.
Novinka Tip

Colorline® THERMO

Efekt lupa
  • 1 z 2

Matný, bílý, vysoce omyvatelný malířský nátěr s mírnou strukturou povrchu a s vysokými hydrofobními a termoizolačními a antikondenzačními vlastnostmi pro nátěry stěn a stropů Vašeho celého interiéru včetně koupelen, kuchyní a předsíní, kde je požadována vyšší odolnost nátěru proti vodě, plísním a nečistotám.

 


229 Kč 418 Kč od 229 Kč
  • Balení
Kategorie: Malířské nátěry
Balení: PE kelímky a obaly – 0,75 l, 2,5 l
Odstín: bílý – bělost 93 %
Aplikace: štětec, váleček
Podklad: omítky, beton, zdivo, sádrokarton
Aplikační teplota: teplota podkladu i prostředí musí být nad +5 °C
Vydatnost: 300-310ml/m2
Ředidlo a mytí pomůcek: voda
Záruční doba: 24 měsíců od data plnění uvedeného na obalu v neporušeném balení
Skladování: +5 °C až +25 °C v suchu. Chraňte před mrazem!
Specifická rizikovost: není
 

Colorline® THERMO je matný, bílý, vysoce omyvatelný malířský nátěr s mírnou strukturou povrchu a s vysokými hydrofobními a termoizolačními a antikondenzačními vlastnostmi pro nátěry stěn a stropů Vašeho celého interiéru včetně koupelen, kuchyní a předsíní, kde je požadována vyšší odolnost nátěru proti vodě, plísním a nečistotám.

Colorline® THERMO doporučujeme k malování v interiéru na minerální, akrylátové, sádrové, sádrokartonové a betonové povrchy v bílém odstínu. Nátěr je možné dále tónovat Colorline tónovacími a malířskými barvami 2v1 do Vámi zvoleného odstínu dle široké vzorkovnice odstínů.

Colorline® THERMO díky revolučnímu složení nátěru s použitím speciálních skleněných dutých mikrokuliček o velikosti 50-100 mikronů obsahující velmi zředěný vzduch, umožňuje nátěru po aplikaci a vyzrání na stěně vytvořit izolační vrstvu a tím dosáhnout vysoké izolační a reflexní funkce, ale také velmi vysokých tepelně izolačních vlastností a výborné paropropustnosti. Vlastnosti nátěru pomáhají Vašim stěnám dýchat, odpuzovat nečistoty, zabraňují srážení vlhkosti na povrchu chladných stěn. Snižují povrchovou teplotu stěn a tím i následnou tvorbu plísní!
 
Colorline® Thermo pomáhá s vytvořením příjemného komfortu Vašeho bydlení bez chladných stěn.